هزاوه یک

مرکزی - اراک
ویلا
1 تا 6 نفر

درباره این ویلا

نام اقامتگاه: اقامتگاه بومگردی هزارآبه
اولین و تنها اقامتگاه بوم گردی شهر اراک با مجوز رسمی از اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی
نزدیکی به مرکز شهر:۱۷ کیلومتر تا اراک
ساختمان این اقامتگاه قدمتی بیش از 350سال دارد که در سال ۱۳۹۶ به صورت سنتی مرمت شده است
امکانات: سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی ؛ اینترنت ؛ تزئین شده با وسایل سنتی و بسیار قدیمی پارکینگ مسقف در مجتمع ؛ تلویزیون و گیرنده دیجیتال ؛ضدعفونی مشاعات هر۶ ساعت ؛رو بالش و رویه تشک ضدعفونی شده؛راهرو اقامتگاه مجهز به ضدعفونی کننده دست ؛ اتاق ها مجهز به ضدعفونی کننده سطوح ؛ مجهز به سیستم آب اضطراری ؛ مجهز به چراغ اضطراری ؛ حوض و فواره در حیاط ؛ تراس تزئین شده با گلیم سنتی ؛ مجهز به سیستم صوتی ؛ مجهز به منقل کباب پز ؛ آشپزخانه و سرویس آشپزخانه ؛ بیمه حوادث مسافر ؛ مجهز به دوربین مداربسته ، کپسول آتشنشانی ، جعبه کمک های اولیه و راهنمای ایمنی چشم انداز اتاق های اقامتگاه کوه ؛ تاکستان ؛ دورنمای روستا ؛ باغ ؛ استخر اب ؛ رودخانه و دورنمای کویر میقان فاصله تا اماکن : سوپر مارکت ۱ دقیقه (پیاده) خانه بهداشت ۱ دقیقه (پیاده) خانه امیرکبیر ۱ دقیقه (پیاده) امامزاده سلطان سید احمد هزاوه ۱۰ دقیقه (پیاده) استل نو ۳ دقیقه (پیاده) حمام محله پایین ۲ دقیقه (پیاده) مسجد شبستان دار محله پایین ۲ دقیقه (پیاده) کارگاه شیره پزی یک دقیقه (پیاده) استل اردک ۱۵ دقیقه (پیاده) سرو محله پایین ۲ دقیقه (پیاده) سرو ثبت ملی شده تره زار ۱۰ دقیقه (پیاده) آب آهو ۱۰ دقیقه (پیاده) آب شاهپسند ۶ دقیقه (پیاده) استل کوهبر ۴ دقیقه (پیاده) استل گودچه ۷ دقیقه (پیاده)
-----------------☆☆☆------------------
استل هزوشن ۵ دقیقه (خودرو) تپه تاریخی هزوشن ۴ دقیقه (خودرو) حمام تاریخی چهار فصل ۲۵ دقیقه (خودرو) موزه مفاخر ۲۵ دقیقه (خودرو) ایستگاه راه آهن ۳۰ دقیقه (خودرو) کلیسای مسروپ مقدس ۲۵ دقیقه (خودرو) فرودگاه اراک ۳۵ دقیقه (خودرو)
-----------------☆☆☆------------------
نزدیک ترین ایستگاه اتشنشانی ۲۰ کیلومتر نزدیک ترین کلانتری ۲۱ کیلومتر نزدیک ترین بیمارستان ۲۴ کیلومتر اتاق ها به صورت کف خواب و رختخواب سنتی می باشد هزینه صبحانه ، ناهار و شام مطابق منوی غذایی می باشد.

قوانین

امکان همراه داشتن حیوانات خانگی ندارد - امکان برگزاری جشن ندارد - امکان تردد در خانه با کفش ندارد - امکان سیگار کشیدن ندارد - امکان استفاده از حیاط و باغ دارد - قوانین صاحبخانه دارد

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
ظرفیت استاندارد: 1 نفر
حداکثر ظرفیت: 6 نفر

امکانات

  • پتو
  • تشک یک نفره
این اقامتگاه توسط سایت اتاقک ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی اتاقک
70,000
تومان
درخواست رزرو

نظرات کاربران برای هزاوه یک

(3 نظر)
اولین رزرو از طریق اتاقک بود و بسیار اقامت دلنشین و دلچسبی رو تجربه کردم . اقامتگاه فضایی کاملا سنتی و دلچسب داشت که قطر دیوار ها بین ۱/۵ تا ۲ متر بود نحوه برخورد میزبان خیلی خوب بود به نحوی که انگار چند ساله ما رو میشناسه و یاهم دوست صمیمی هستیم با این رفتار ایشان احساس غربت ما کاملا از بین رفت. زمانی که میخواستیم وارد اتاق بشیم دیدم که درب اتاق ها با لیبل پلمپ شده و روی پلمپ حک شده ضدعفونی شده و برای ورود باید پلمپ رو فک میکرد. داخل اتاق ها ژل ضدعفونی دست بود و محلول ضدعفونی سطوح ، سه تا کتاب هم بود که درباره روستا نوشته شده بودند. بسته بندی خواب هم دادند ک اونم پلمپ بود و باید فک میشد. ساعت ۱۲ شب و ۸ صبح هم مشترکات اقامتگاه را به وسیله مه پاش کردن محلول، ضدعفونی کردن چشم انداز اقامتگاه هم خوب بود و با اطلاعات سایت همخوانی داشت. منو غذایشون هم تقریبا کامل بود و ما فقط یک شام در اقامتگاه بودیم که کباب تابه ایشون فوق العاده بود. تنها مشکل نبود اینترنت 4g در روستا بود که البته اقامتگاه اینترنت وایرلس رایگان داشت و این بسیار فوق العاده است. در کل من این اقامتگاه رو پیشنهاد میکنم چون هم برخورد عالی داشتند و هم نظافت فوق العاده بالایی حکم فرما بود. پشتیبانی و سهولت رزرو اتاقک هم عالی بود و از این به بعد تمامی رزرو هام رو از طریق اتاقک انجام خواهم داد. امیدوارم نظرم برای بقیه مسافران مفید باشه. ممنون از پرسنل عزیز اتاقک
همه چیز خوب و عالی بود. از همه مهمتر میزبان یک جوان با انگیزه و خوش برخورد بود که در تمام مدت اقامت در دسترس و کمک حاضر بود. از مصاحبت و اطلاعات ایشان در خصوص روستا بسیار بهره بردم. همچنین راهنمایی در خصوص برنامه ریزی سفر. اقامتگاه کاملا تمیز و فضای دوستانه ای داشت. با توجه به تازه تاسیس بودن آن در اینده حتما بهتر هم خواهد شد. یک سفر و اقامت بی نقص.
باسلام، نحوه ی پذیرایی و نظافت کاملا رضایت بخش بود.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.